Cossacs

Основні  види цистерн:

1. Автомобільна цистерна для перевезення наливних вантажів без температурного режиму.

Даний вид автоцистерн призначений для перевезень наливних вантажів при плюсовій температурі, має металевий корпус.  У даній автоцистерні температура вантажу не підтримується. В основному призначена для перевезення меляси.

2. Автомобільна цистерна-ізотерм

Дана автоцистерна зберігає температуру вантажу протягом 24 годин з моменту повного завантаження.  Втрати температури на протязі перевезення складають 1-3 градуси за Цельсієм за кожну добу транспортування.

3. Автомобільна цистерна-ізотерм  з «паровою сорочкою»

Така цистерна має всі властивості,  як і автомобільна цистерна-ізотерм. Оскільки вона додатково обладнана «паровою сорочкою»  є можливість  підігріву вантажу, якщо вантаж має занадто низьку температуру и не може бути злитий на вигрузці. Підігрів вантажу відбувається за допомогою гарячої пари та при наявності подачі такої пари на підприємстві –отримувачі.

4. Автомобільна цистерна з автономним підігрівом.

Автоцистерна такого класу має спеціальне устаткування для підтримання температурного режиму на протязі всього процесу перевезення.

5. Автомобільні цистерни призначені для перевезення небезпечних вантажів.

Такі автоцистерни відносяться до цистерн ADR класів  з 1 по 9.  Вони призначені для транспортування  небезпечних вантажів згідно товарного коду.

header